Sklep » Katalog » Komputery Rack 19" |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38
2.643,27 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38
Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38
3.451,38 zł
Gniazdo natynkowe FTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
Gniazdo natynkowe FTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
21,77 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 13 (z 13 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT /19B25   Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT /19B25   Infotronik   00-19B  Do Koszyka   3.142,65 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20B25   Komputer Rack 19" 1U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock/Z490(RAID), 2xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20B25   Infotronik   50-20B  Do Koszyka   3.321,00 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel (9gen.) i3-9100/3,6GHz, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT /21E25   Komputer Rack 19" 1U, Intel (9gen.) i3-9100/3,6GHz, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT /21E25   Infotronik   51-21E  Do Koszyka   2.642,04 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /13L55   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /13L55   Infotronik   00-13L  Do Koszyka   2.782,26 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38   Infotronik   00-01C  Do Koszyka   2.643,27 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel  /10E36   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /10E36   Infotronik   00-10E  Do Koszyka   2.607,60 zł 
2.521,50 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38   Infotronik   00-03E  Do Koszyka   3.451,38 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38   Infotronik   00-17G  Do Koszyka   3.676,47 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38   Infotronik   00-14F  Do Koszyka   2.672,79 zł 
 Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38   Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38   Infotronik   00-09D  Do Koszyka   2.692,47 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /15J48   Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID) /15J48   Infotronik   00-15J  Do Koszyka   2.483,37 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Front-Panel /08J38   Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Front-Panel /08J38   Infotronik   00-08J  Do Koszyka   2.619,90 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Temp-Panel /02D38   Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B460(RAID), Temp-Panel /02D38   Infotronik   00-02D  Do Koszyka   2.698,62 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 13 (z 13 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
223,86 zł
216,48 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
204,18 zł
186,96 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...