Sklep » Katalog » Komputery Rack 19" |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08I38
Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08I38
2.706,00 zł
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
Kabel Światłowodowy zewnętrzny z linka nośną 4-włóknowy SM 9/125 OS2 LC-SC 40m
615,00 zł
Gniazdo natynkowe UTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
Gniazdo natynkowe UTP kat.6 2xRJ45 Cablexpert
18,45 zł
Lista produktów Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 14 (z 14 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel (9gen.) i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT /19A25   Komputer Rack 19" 1U, Intel (9gen.) i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT /19A25   Infotronik   51-19A  Do Koszyka   2.890,50 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel (9gen.) i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20A25   Komputer Rack 19" 1U, Intel (9gen.) i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /20A25   Infotronik   51-20A  Do Koszyka   3.072,54 zł 
 Komputer Rack 19" 1U, Intel G5400/3,7GHz, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT /21D25   Komputer Rack 19" 1U, Intel G5400/3,7GHz, 8/16GB-DDR4, Asrock/H370(RAID), 2xLAN, WF, BT /21D25   Infotronik   51-21D  Do Koszyka   2.386,20 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /01C38   Infotronik   00-01C  Do Koszyka   2.632,20 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /13K55   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /13K55   Infotronik   00-13K  Do Koszyka   2.899,11 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce 1050Ti LP /03E38   Infotronik   00-03E  Do Koszyka   3.463,68 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), GeForce/4x mDP /17G38   Infotronik   00-17G  Do Koszyka   3.714,60 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /14F38   Infotronik   00-14F  Do Koszyka   2.685,09 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (9gen.) i3-9100, 8/16GB-DDR4, Gigabyte B365(RAID-SATA) /04C38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (9gen.) i3-9100, 8/16GB-DDR4, Gigabyte B365(RAID-SATA) /04C38   Infotronik   51-04C  Do Koszyka   2.515,35 zł 
 Komputer Rack 19" 2U, Intel (9gen.) i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4, Asrock H370(RAID) 2xLAN, WF, BT, Temp-Panel /16F38   Komputer Rack 19" 2U, Intel (9gen.) i3/i5/i7, 8/16GB-DDR4, Asrock H370(RAID) 2xLAN, WF, BT, Temp-Panel /16F38   Infotronik   51-16F  Do Koszyka   2.829,00 zł 
 Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38   Komputer Rack 19" 3U, Intel (10gen.) i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /09D38   Infotronik   00-09D  Do Koszyka   2.918,79 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /15I48   Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID) /15I48   Infotronik   00-15I  Do Koszyka   2.669,10 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08I38   Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Front-Panel /08I38   Infotronik   00-08I  Do Koszyka   2.706,00 zł 
 Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /02C38   Komputer Rack 19" 4U, Intel (10gen.) i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H470(RAID), Temp-Panel /02C38   Infotronik   00-02C  Do Koszyka   2.767,50 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 14 (z 14 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)
Wentylator na procesor AMD Freezer 64 LP (939, AM2, AM2+, AM3, AM3+)
40,59 zł
20,30 zł
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
285,36 zł
248,46 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...