Sklep » Katalog » Extender KVM |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
Switch Mikrotik CRS317-1G-16S+RM 1x1GB, 16x1GSFP/10GSFP+
1.820,40 zł
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
Mikrotik Moduł SFP+ S+85DLC03D MM 850nm DDM 10G miniGBiC (LC)
287,82 zł
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, niebieski / 210737
Moduł keystone RJ45 UTP kat.6 Intellinet, niebieski / 210737
6,15 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 16 (z 16 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa+   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Bezprzewodowy 5GHz Extender HDMI + IR HDbitT Telchy 020959 (50m)   Bezprzewodowy 5GHz Extender HDMI + IR HDbitT Telchy 020959 (50m)   Techly   020959  Do Koszyka   1.881,90 zł 
 Extender - Reppeter DisplayPort Lindy 38413   Extender - Reppeter DisplayPort Lindy 38413   Lindy   38413  Do Koszyka   337,02 zł 
 Extender / Rozdzielacz HDMI/RJ45 x2 do 50m   Extender / Rozdzielacz HDMI/RJ45 x2 do 50m   4World   06939  Do Koszyka   362,85 zł 
 Extender DVI Aten VE-066 (20m)   Extender DVI Aten VE-066 (20m)   Aten   VE066  Do Koszyka   110,70 zł 
 Extender DVI USBx2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-600 (60m)   Extender DVI USBx2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-600 (60m)   Aten   CE600  Do Koszyka   1.968,00 zł 
 Extender HDMI (DVI) Aten VE-800 (60m)   Extender HDMI (DVI) Aten VE-800 (60m)   Aten   VE800  Do Koszyka   375,15 zł 
 Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)   Extender HDMI USBx2 Telchy 028214 (120m)   Techly   028214  Do Koszyka   936,03 zł 
 Extender HDMI, USB Aten VE-803 (60m)   Extender HDMI, USB Aten VE-803 (60m)   Aten   VE803  Do Koszyka   645,75 zł 
 Extender VGA Aten VE-150 (150m)   Extender VGA Aten VE-150 (150m)   Aten   VE150  Do Koszyka   621,15 zł 
 Extender VGA PS/2x2 Aten CE-250A (150m)   Extender VGA PS/2x2 Aten CE-250A (150m)   Aten   CE250A  Do Koszyka   859,77 zł 
 Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-350 (150m)   Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-350 (150m)   Aten   CE350  Do Koszyka   1.753,98 zł 
 Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-370 (300m)   Extender VGA PS2x2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-370 (300m)   Aten   CE370  Do Koszyka   1.955,70 zł 
 Extender VGA USBx2 Aten CE-700A (150m)   Extender VGA USBx2 Aten CE-700A (150m)   Aten   CE700A  Do Koszyka   1.143,90 zł 
 Extender VGA USBx2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-750A (30-200m)   Extender VGA USBx2 Mic/Głoś RS232 Aten CE-750A (30-200m)   Aten   CE750A  Do Koszyka   1.722,00 zł 
 Extender VGA, USB Aten CE-100 (100m)   Extender VGA, USB Aten CE-100 (100m)   Aten   CE100  Do Koszyka   682,65 zł 
 FO Extender DVI, USB, RS232, Aten VE-680 (600m)   FO Extender DVI, USB, RS232, Aten VE-680 (600m)   Aten   VE680  Do Koszyka   6.223,80 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 16 (z 16 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
Switch Netgear XS512EM-100EUS 10x10GBE 2x Combo 10GBase/SFP+
4.391,10 zł
3.923,70 zł
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)
184,50 zł
59,04 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205

| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...