Sklep » Katalog » Sprzęt używany (testowany) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Switch Netgear MS510TXUP Smart 4x10G 4x2,5G 2x5G 2x10G/SFP+
Switch Netgear MS510TXUP Smart 4x10G 4x2,5G 2x5G 2x10G/SFP+
4.711,76 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
3.181,48 zł
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
Komputer Rack 19" 1U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Asrock B660(Raid-SATA), 1xLAN, WF, BT, Hot-Sw. /06A25
4.247,53 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Asus   U/WL-AM604g  Do Koszyka   48,65 zł 
36,14 zł 
 Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   D-Link   DSL-2680  Do Koszyka   55,60 zł 
36,14 zł 
 Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Kozumi   K-1500NR  Do Koszyka   41,70 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
179,30 zł
173,74 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
230,72 zł
211,26 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...