Sklep » Katalog » Sprzęt używany (testowany) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Obudowa DeskTop ATX SilverStone Technology SST-ML03B
Obudowa DeskTop ATX SilverStone Technology SST-ML03B
637,63 zł
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
Komputer Rack 19" 3U, Intel i3,i5,i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte H510 1xSSD-M2, 1xLAN /09G38
3.040,71 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B560, GeForce 1050Ti LP /03G38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte B560, GeForce 1050Ti LP /03G38
5.353,45 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Asus   U/WL-AM604g  Do Koszyka   46,49 zł 
34,54 zł 
 Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   D-Link   DSL-2680  Do Koszyka   53,14 zł 
34,54 zł 
 Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Kozumi   K-1500NR  Do Koszyka   39,85 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 3 (z 3 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
220,51 zł
201,92 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBSX1-C Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver
171,36 zł
166,05 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...