Sklep » Katalog » Sprzęt używany (testowany) |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
Router TP-Link Archer C80 AC1900 1WAN 4LAN
324,94 zł
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W
Obudowa Rack 19" 1U / 30cm OBR-C130 + zasilacz 250W
994,90 zł
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
Wentylator Black 60x60x15mm Zephyr
12,55 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Router Asus WL-AM604g 1WAN(RJ11), 4xLAN, WiFi/54g AnexA (używany)   Asus   U/WL-AM604g  Do Koszyka   43,91 zł 
32,62 zł 
 Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   Router D-Link DSL-2680 1xWAN(RJ11), 2xLAN, n150, AnexA (używany)   D-Link   DSL-2680  Do Koszyka   50,18 zł 
 Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Router Kozumi K-1500NR 1xWAN(RJ45), 4xLAN, n150, xDSL (używany)   Kozumi   K-1500NR  Do Koszyka   37,64 zł 
 Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)   Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)   TP-LINK   TL-WR340g  Do Koszyka   32,62 zł 
18,82 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 4 (z 4 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
291,07 zł
253,43 zł
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
208,26 zł
190,70 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...