Start » Katalog » Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik | Komputery PC -> Rack 19" | Tranceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP | Extendery | Kable światłowodowe na zamówienie | Sieci LAN | Domany,www | Serwis | Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
  Adaptery, złącza, wtyczki
  MM 50/125 (LC-LC)
  MM 50/125 (LC-SC)
  MM 50/125 (LC-ST)
  MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-MTRJ)
  MM 50/125 (SC-SC)
  MM 50/125 (SC-ST)
  MM 50/125 (ST-ST)
  MM 62,5/125 (LC-LC)
  MM 62,5/125 (LC-ST)
  MM 62,5/125 (SC-ST)
  MM 62,5/125 (ST-ST)
  MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
  SM 9/125 (E2000-LC)
  SM 9/125 (LC-LC)
  SM 9/125 (LC-SC)
  SM 9/125 (LC-ST)
  SM 9/125 (SC-SC)
  SM 9/125 (SC-ST)
  SM 9/125 (ST-ST)
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
UPS Rack19"
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA) /01F38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 16/32/64GB-DDR4, Gigabyte B760(RAID-SATA) /01F38
2.600,00 zł
Panel maskujący do obudowy RACK 1U  -> zamówienie ilości wydruków do projektu
Panel maskujący do obudowy RACK 1U -> zamówienie ilości wydruków do projektu
24,00 zł
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys O-Isol. EX-45032IS
Karta PCI-E 2x RS232/422/485 Exsys O-Isol. EX-45032IS
750,00 zł
Kategorie Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Adaptery, złącza, wtyczki
Adaptery, złącza, wtyczki
MM 50/125 (LC-LC)
MM 50/125 (LC-LC)
MM 50/125 (LC-SC)
MM 50/125 (LC-SC)
MM 50/125 (LC-ST)
MM 50/125 (LC-ST)
MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
MM 50/125 (MTRJ-MTRJ)
MM 50/125 (SC-MTRJ)
MM 50/125 (SC-MTRJ)
MM 50/125 (SC-SC)
MM 50/125 (SC-SC)
MM 50/125 (SC-ST)
MM 50/125 (SC-ST)
MM 50/125 (ST-ST)
MM 50/125 (ST-ST)
MM 62,5/125 (LC-LC)
MM 62,5/125 (LC-LC)
MM 62,5/125 (LC-ST)
MM 62,5/125 (LC-ST)
MM 62,5/125 (SC-ST)
MM 62,5/125 (SC-ST)
MM 62,5/125 (ST-ST)
MM 62,5/125 (ST-ST)
MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
MM 9/125 (MTRJ-MTRJ)
SM 9/125 (E2000-LC)
SM 9/125 (E2000-LC)
SM 9/125 (LC-LC)
SM 9/125 (LC-LC)
SM 9/125 (LC-SC)
SM 9/125 (LC-SC)
SM 9/125 (LC-ST)
SM 9/125 (LC-ST)
SM 9/125 (SC-SC)
SM 9/125 (SC-SC)
SM 9/125 (SC-ST)
SM 9/125 (SC-ST)
SM 9/125 (ST-ST)
SM 9/125 (ST-ST)
lipca - Nowe Produkty
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125μm OM1 LC-LC 5m duplex
27,00 zł
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 4m
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 4m
71,00 zł
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 2m
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 2m
58,00 zł
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 1m
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 1m
54,00 zł
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 3m
Patchcord MM 50/125 OM2 SC-MTRJ Duplex 3m
63,00 zł
Adapter ST/ST SM
Adapter ST/ST SM
5,00 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-ST 3m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-ST 3m duplex QuickFiber
43,00 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-ST 1m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-ST 1m duplex QuickFiber
40,00 zł
SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 2m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST2)
SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 2m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST2)
43,50 zł
SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 1m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST1)
SingleMode Patchcord 9/125 OS2 LC-ST 1m duplex QuickFiber (SM9/OS2LCST1)
42,00 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 4m duplex
39,00 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 3m duplex
35,00 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 2m duplex
33,00 zł
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex
MultiMode Patchcord 62,5/125 OM1 ST-ST 1m duplex
30,00 zł
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)
MultiMode Patchcord 50/125 OM2 LC-LC 3m duplex (2LC50OM2/3)
42,00 zł
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 5m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST5)
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 5m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST5)
49,00 zł
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 3m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST3)
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 LC-ST 3m duplex QuickFiber (SM9/OS1LCST3)
45,00 zł
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 5m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 5m duplex QuickFiber
47,00 zł
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 3m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord 9/125 OS1 ST-ST 3m duplex QuickFiber
42,00 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 5m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 5m duplex QuickFiber
52,00 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 3m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 3m duplex QuickFiber
48,00 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 2m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 2m duplex QuickFiber
46,00 zł
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 1m duplex QuickFiber
SingleMode Patchcord SM 9/125 SC-SC 1m duplex QuickFiber
34,00 zł
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 12m duplex
89,00 zł
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 5m duplex
46,00 zł
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 4m duplex
44,00 zł
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex
MultiMode Patchcord 50/125 OM3 ST-ST 3m duplex
42,00 zł
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+
Router TP-Link TD-W8951ND WiFi 150N 4xLAN ADSL2+
76,00 zł
60,00 zł
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP91-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
Kompatybilny Moduł 3COM 3CSFP91-C MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC)
155,00 zł
99,00 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...