Sklep » Katalog » Panele krosowe |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil)
Karta PCI-E 8x RS232/422/485 Exsys EX-45368 (opcja lowProfil)
1.448,45 zł
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /01D38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /01D38
3.063,15 zł
Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 90048 - opcja LowProfile
Karta PCI-E 2x RS422/485 Delock 90048 - opcja LowProfile
530,26 zł
Lista produktów
Pokaż: 
Lista produktów
Wyświetlono rekordy od 1 do 8 (z 8 znalezionych) Stron:  1 
    Nazwa↓   Producent   Symbol   Wybór   Cena 
 Patch Panel niewyposażony 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 szary   Patch Panel niewyposażony 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 szary   CobiNet   6671003  Do Koszyka   176,33 zł 
 Patch Panel STP kat.5e 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 czarny/szary   Patch Panel STP kat.5e 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 czarny/szary   CobiNet   6050181  Do Koszyka   336,29 zł 
 Patch Panel STP kat.6 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 czarny/szary   Patch Panel STP kat.6 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 czarny/szary   CobiNet   6650181  Do Koszyka   486,17 zł 
 Patch Panel UTP kat.5e 24xRJ45 19''/1U CN RAL 9005 czarny/szary   Patch Panel UTP kat.5e 24xRJ45 19''/1U CN RAL 9005 czarny/szary   CobiNet   6058185  Do Koszyka   264,50 zł 
 Patch Panel UTP kat.5e 24xRJ45 19''/1U Drakom   Patch Panel UTP kat.5e 24xRJ45 19''/1U Drakom   Dr@kom   11301011  Do Koszyka   245,61 zł 
 Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 czarny/szary   Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U CN RAL 7035 czarny/szary   CobiNet   6650185  Do Koszyka   459,72 zł 
 Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U Drakom   Patch Panel UTP kat.6 24xRJ45 19''/1U Drakom   Dr@kom   11302011  Do Koszyka   403,05 zł 
 Patch Panel UTP kat.6 48xRJ45 19''/1U Drakom   Patch Panel UTP kat.6 48xRJ45 19''/1U Drakom   Dr@kom   11302012  Do Koszyka   612,13 zł 
Wyświetlono rekordy od 1 do 8 (z 8 znalezionych) Stron:  1 
Koszyk→Zamów... więcej
1 x Kompatybilny Moduł D-Link DEM-421XT-C SR 10 Gbit/s XFP (850nm)
869,07 zł
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
Router TP-Link TL-WR340g WI-FI 64g (używany)
32,75 zł
18,89 zł
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
Kompatybilny Moduł Cisco MGBLX1-C Gigabit LX Mini-GBIC SFP Transceiver
229,23 zł
221,68 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...