Sklep » Katalog » Załóż Konto |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Obudowy Rack 19"
Akcesoria do obud. Rack 19"
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile)
Karta sieciowa 1Gbps mini PCI-E Digitus DN-10133 (opcja Low Profile)
91,66 zł
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
Karta sieciowa 1Gbps PCI-E Digitus (opcja Low Profile) Intel
87,67 zł
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
Microsoft Windows 11 Pro OEM, 64bit, PL, DVD
763,83 zł
Informacje o Moim Koncie Informacje o Moim Koncie

INFORMACJA: Jeżeli masz już konto w naszym sklepie, zaloguj się na tej stronie.
Dane osoby składajacej zamówienie * wymagane
Imię:  *
Nazwisko:  *
Adres E-mail:  *
Nazwa firmy
Nazwa firmy:  
NIP:  
Dane do faktury (dodatkowe adresy do wysyłki można będzie podać później)
Ulica, nr lok.:  *
Kod pocztowy:  * (np. 30-130)
Miasto:  *
Kraj:  *
Dane kontaktowe
Nr 1 telefonu:  *
Nr 2 telefonu:  
Ustal hasło
Hasło:  *
Potwierdzenie Hasła:  *
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
220,51 zł
201,92 zł
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
Kompatybilny Moduł Dell 330-2405-C MiniGBIC/SFP+ 10GBase-SR (LC) M644D-C
681,47 zł
589,81 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...