Sklep » Katalog » Cookie |Moje Konto|Zawartość koszyka|Zamówienie 
Infotronik| Komputery PC -> Rack 19"| Transceiver - Moduł GBiC, SFP, xFP| Extendery| Kable światłowodowe na zamówienie| Sieci lan| Domeny, www| Serwis| Kontakt
Kategorie
Komputery Rack 19"
Komputery AV - DeskTop
Obudowy Rack 19"
Obudowy Rack 19" -Akcesoria
Obudowy ATX, mATX, mITX
Switch 5-48 portów
Router, Access Point
Transceivery, Konwertery
Karty RS232 / COM / LPT
Karty RS422/485
Patchcordy LC, SC, ST, MTRJ
Kable sieciowe LAN
Kable KVM, USB, SATA, RS
Adaptery, mediakonwert.
Karty sieciowe
Puszki, Gniazda, LAN, RJ45
Panele krosowe
Akcesoria do szaf 19"
Konsole KVM / Switche
Extender KVM
Sprzęt używany (testowany)
SALE (Sprzęt nowy!)
Producenci
Wyprzedaż - Super ceny!
SALE Baner
Co jest w wyprzedaży..?
Nowości więcej
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /01D38
Komputer Rack 19" 2U, Intel i3/i5/i7, 8/16/32GB-DDR4, Gigabyte Z590(RAID) /01D38
3.063,15 zł
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
Switch HP 2930F-24G 4SFP Aruba JL259A 24x1G, 4xSFP/1G
4.182,87 zł
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
Karta PCI-E 1x LPT + 2x COM (RS232) Digitus DS-30040-2
124,69 zł
Rejestrowanie Cookie Rejestrowanie Cookie
Bezpieczeństwo Cookie
Akceptowanie plików cookie musi być odblokowane aby kupować w tym sklepie - spowodowane jest to wymogami bezpieczeństwa i ochrony prywatności związanymi z wizytą na naszej stronie
Ograniczenie bądź wyłączenie stosowania plików cookies i innych podobnych technologii może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne w naszej witrynie.

Odblokowując cookie w przeglądarce komunikacja między tobą a tym serwisem jest lepiej zabezpieczona i umożliwia prawie jednoznaczne stwierdzenie że to ty a nie kto inny dokonuje transakcji a ponadto zabezpiecza ewentualne możliwości wycieku twoich danych adresowych do osób trzecich.
Zasada polityki prywatności plków cookies.

Przeglądarka internetowa Użytkownika może przechowywać pliki tekstowe (cookies) na dysku komputera. W plikach cookies znajdują się informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych, w szczególności tych wymagających autoryzacji.

Zawartość plików cookies nie pozwala na identyfikację użytkownika. Za pomocą plików cookies nie są przetwarzane lub przechowywane dane osobowe. Są one przechowywane na komputerach użytkowników w celu:
  1. Utrzymania sesji użytkownika (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej stronie wpisywać nazwy użytkownika i hasła.
  2. Tworzenia ankiet internetowych i zabezpieczania ich przed wielokrotnym głosowaniem przez te same osoby.
  3. Dostosowania serwisu Sklepu do potrzeb Klientów oraz tworzenia statystyk oglądalności.
  4. Prezentacji reklam internetowych o treści najbardziej zbliżonej do zainteresowań użytkownika.
Istnieje możliwość takiego skonfigurowania przeglądarki internetowej, która spowoduje, że całkowicie zostanie wyłączona możliwość przechowywania plików cookies na dysku twardym komputera Użytkownika.

Jak aktywować opcję obsługi plików cookie dowiesz się po kliknięciu opcji POMOC w stosowanej aktualnie przeglądarce internetowej.

Skontaktuj się z właścicielem sklepu jeżeli będziesz mieć jakiekolwiek pytania w tej sprawie.
Kontynuuj
Koszyk→Zamów... więcej
Teraz koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
 
Szukaj w nazwie.
Wyszukiwanie Zaawansowane
Bestsellery więcej
Promocje więcej
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
Kompatybilny Moduł H3C 0231A562-C 1G SFP LC SX 850nm miniGBIC
209,08 zł
191,45 zł
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
Kompatybilny Moduł Cisco GLC-FE-100FX-C MiniGBIC/SFP 100BaseFX (LC)
292,21 zł
254,42 zł
Ważne informacje
Regulamin Sklepu.
Polityka prywatności (cookies).
Wysyłka i odbiór towaru.
Zwroty i reklamacje.
Kontakt i nr konta bankowego.

Komunikatory (24h / 7dni):
GG: 31659878 - sprzedaż
GG: 431805 - serwis
E-mail: biuro@infotronik.pl
tel.: +48 795 452 205
Baner
| Switch| Rack 19| miniGBiC|
|Kable światłowodowe|
Copyright © 2012 INFOTRONIK // Powered by osCommerce // Strona wymaga plików cookie - więcej informacji o cookies...